Nieuw lid: Van Gils Uitvaartzorg
Een prachtig verzorgde uitvaart, tot in de puntjes geregeld door begeleiders die op de dag zelf bescheiden op de achtergrond blijven. Van Gils Uitvaartzorg staat voor toegewijd, vakkundig, prettig, persoonlijk contact en wordt steeds vaker gevraagd in Gorinchem. Caroline van Gils – en haar collega Karin Pieterse ook – woont zelf in Gorinchem en is recent lid geworden van de IKG Ondernemingsvereniging.
Groot-Ammers, Gorinchem
Ik ben in 2008 in Gorinchem komen wonen en kwam vrijwel direct in contact met Joanne Plattel. Zij had een uitvaartonderneming in Nieuwpoort en die hebben we samen voortgezet onder de naam Plattel & Van Gils. We zijn naar bedrijventerrein Gelkenes in Groot-Ammers verhuisd en hebben van oudsher veel in de Alblasserwaard gewerkt. Maar door mijn eigen netwerk in Gorinchem en dat van mijn collega Karin Pieterse zijn we steeds meer opgeschoven naar Gorinchem. In 2024 heb ik het bedrijf zelf voortgezet als Van Gils Uitvaartzorg. Joanne is het rustiger aan gaan doen, maar helpt ons nog steeds mee als freelancer.
Van Gils Uitvaartzorg
We zijn met zijn vieren en hebben drie freelancers die vaak bijspringen. Ons werkgebied is groot: van Nieuw-Lekkerland tot Vuren en Herwijnen, eigenlijk het hele gebied tussen Lek en Merwede. We geven iedere uitvaart heel veel aandacht en tijd en zorgen ervoor dat op de dag zelf alles strak en goed geregeld is, terwijl we zelf ‘onzichtbaar’ aanwezig zijn. Maar alles in ons werk draait om het persoonlijk contact. Wij zijn niet beroepsbedroefd. We horen regelmatig: gelukkig zijn jullie niet helemaal in het zwart gekleed. We zijn natuurlijk betrokken bij de mensen, maar bovenal zorgen we voor een mooie uitvaart.
IKG
We verzorgen steeds meer uitvaarten in Gorinchem en we willen ons hier graag wat meer profileren. Toen ik de ledenlijst van de IKG bekeek, dacht ik: waarom ben ik eigenlijk niet al járen lid van de IKG? Ik ken er al zo veel mensen. Dat geldt voor Karin ook. We zullen allebei zoveel mogelijk evenementen bezoeken.